«Плантпол-Україна» було створено у 2003 році
ЗА УЧАСТЮ ПОЛЬСЬКОГО PLANTPOL-ZABORZE

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Плантпол-Україна» було створено у 2003 році за участю польського підприємства Plantpol-Zaborze, провідного виробника напівпродукту та готової продукції балконно-клумбових рослин, декоративної розсади, багаторічних рослин та мінеральних добрив Planton®.

Plantpol-Zaborze є співзасновником елітної маркетингової групи:

 • Proven Winners® Europe
 • Proven Winners® США
 • Proven Winners® Азія
 • Proven Winners® ПАР
 • Proven Winners® Австралія

Бере участь в програмі селекції, тестування та оцінки сортів рослин з усієї земної кулі. Це дає гарантію доступу до новинок, професійних маточників, саджанців в найкращих гігієнічних умовах.

 •  
   

  Переможці тендерів та виставок

 •  

  Власні елітні маточники

 •  

  Власне виробництво та реалізація

Фірма Plantpol-Zaborze має власні елітні маточники, що гарантує свіжі рослини, не пошкоджені та не виснажені тривалими подорожами з країн усього світу.

Тепер всіма цими перевагами мають можливість користуватись українські клієнти, які співпрацюють з фірмою «Плантпол-Україна».

Тепличні площі підприємства «Плантпол-Україна» складають більше 2га, під вирощування хвойних порід відведено близько 10га площ.

Досвід вирощування та догляду за рослинами, отриманого на основі багатомільйонного виробництва, дозволив нам створити спеціалізовані добрива для окремих груп рослин, відповідно до їх вимог живлення. Добрива Planton® характеризуються високим вмістом легкозасвоюваних мікроелементів необхідних для рослин. Добрива виготовляються із складників найвищої якості, характеризуються доброю розчинністю, високою концентрацією, що гарантує високу продуктивність.

Фірма «Плантпол-Україна» є постійним учасником багатьох українських та міжнародних спеціалізованих виставок, де не раз посідала призові місця.

Наше підприємство є переможцем тендерів на озеленення центральної частини міста Львова, виготовлення різноманітних квіткових інсталяцій, найактуальнішою з яких є виготовлення квіткової емблеми до футбольного чемпіонату EURO 2012.

зустрічайте
наш новий каталог
2016